Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Earth Festival Uniejów 2020

22 sierpnia, 2020 @ 12:00 pm - 23 sierpnia, 2020 @ 10:00 pm

Earth Festival w Uniejowie

Earth Festival Uniejów 22-23 sierpnia 2020

 

W najbliższy weekend emocje w Uniejowie sięgną zenitu. W dniach 22-23 sierpnia w znanym uzdrowisku termalnym odbędzie się trzecia edycja wydarzenia „EARTH FESTIVAL”, którego zwieńczeniem będzie koncert telewizyjny transmitowany przez telewizję Polsat. 

Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii promuje szeroko działania ekologiczne. Integralną częścią idei For Earth For Us, która przyświeca wydarzeniu, jest zwrócenie uwagi na postępującą degradację życia na Ziemi, co prowadzi do ocieplenia klimatu, braku wody, wymierania gatunków oraz wzrostu konfliktów międzyludzkich. Dwudniowa impreza ma za zadanie uwrażliwić uczestników na problemy związane z ochroną środowiska i pokazać, że nawet najmniejsze działania, które mogą powstrzymać negatywne zmiany – mają sens.

Sobota i niedziela będą wypełnione atrakcjami w pełnej inspiracji Strefie Czysta Polska, w której będą prowadzone warsztaty edukacyjne z konkursami i quizami. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat np. wykorzystania paneli słonecznych, a miłośnicy nowych technologii znajdą coś dla siebie w strefie gamingowej i muzycznej.  Strefy festiwalowe będą czynne w godzinach: sobota – 12.00- 20.00, niedziela – 10.00- 18.00.

Ponadto, w miasteczku festiwalowym znajdzie się również stoisko Uniejowa z animacjami, zabawami, które będą miały na celu szerzenie postaw proekologicznych poprzez zabawę. Sobotni wieczór zakończy kino plenerowe przy uniejowskim zamku, gdzie wyświetlony zostanie film ,,Jak poślubić milionera„. Seans zaplanowano na godzinę 20.00.

Earth Festival w Uniejowie

Niedzielny wieczór natomiast będzie należeć do gwiazd, które prosto z Uniejowa zagrają na antenie Polsatu. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i wystąpią w nim: Kamil Bednarek,  Enej, Ewa Farna, Feel,  Viki Gabor , Golec uOrkiestra, Kayah, Beata Kozidrak i Bajm, LemON,  Mrozu, Natalia Nykiel, sanah, Sound’n’Grace. Muzyczny wieczór poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut – Jeżyna oraz Karolina Gilon. 

 

Przypominamy, że wybierając się do Uniejowa będziecie Państwo  zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej.
Pamiętajcie Państwo, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi.

Archiwa

Details

Start:
22 sierpnia, 2020 @ 12:00 pm
End:
23 sierpnia, 2020 @ 10:00 pm
Event Categories:
,
Website:
https://uniejow.pl/aktualnosci/koncert-earth-festival-uniejow-2020-juz-za-tydzien.html

Venue

Uniejów