Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Uniejowski Festiwal Smaków

22 sierpnia, 2020 @ 12:00 pm - 23 sierpnia, 2020 @ 6:00 pm

Uniejowski Festiwal Smaków

VII Uniejowski Festiwal Smaków

 

Przedostatni weekend wakacji zapowiada się w Uniejowie wyjątkowo atrakcyjnie. Dosłownie każdy znajdzie tu coś dla siebie. W naszej propozycji, oprócz aspektu rozrywkowego, pokażemy Wam, w jaki sposób kultywujemy regionalne tradycje kulinarne, dbamy o o zachowanie oryginalnego smaku i charakteru potraw przygotowanych z lokalnych produktów, podkreślających walory naszego regionu.

22 i 23 sierpnia zapraszamy Was na siódmą edycję Uniejowskiego Festiwalu Smaków. W konkursie o „Lilię Smakosza 2020”, a także tytuł „Najbardziej Apetycznego Miejsca VII Uniejowskiego Festiwalu Smaków 2020”, uczestniczyć będzie 12 restauracji. W tym roku spróbujecie 12 dań głównych na bazie lub z dodatkiem grzybów leśnych oraz 10 deserów na bazie lub z dodatkiem śliwek. Jak zawsze będą one serwowane w porcjach degustacyjnych, a zapłacicie za nie od 5 zł do 6 zł.

O tym, które z 12 restauracji zostaną nagrodzone „Lilią Smakosza” zdecyduje Komisja z udziałem gości specjalnych (ale o tym później), która po spróbowaniu wszystkich dań i deserów, sumą punktów wyłoni zdobywców I, II i III miejsca, może dodatkowo przyznać wyróżnienia, jeśli uzna to za zasadne.

Kolejnymi Jurorami jesteście Wy sami – uczestnicy Festiwalu, którzy skosztują, a następnie ocenią regulaminową ilość dań i deserów, wypełnią przygotowaną w tym celu kartę (Paszport Degustatora) i wrzucą ją do jednej z urn, dostępnych we wszystkich lokalach festiwalowych. Restauracja, która w oddanych, prawidłowo wypełnionych Paszportach zbierze najwięcej Waszych głosów zostanie nagrodzona tytułem „Najbardziej Apetycznego Miejsca VII Uniejowskiego Festiwalu Smaków 2020”, a wy za udział w naszym kulinarnym wydarzeniu weźmiecie udział w losowaniu nagród.

Uniejowski Festiwal Smaków

Więcej informacji o konkursie i festiwalu (kliknij w link).

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Archiwa

Szczegóły

Początek:
22 sierpnia, 2020 @ 12:00 pm
Koniec:
23 sierpnia, 2020 @ 6:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://uniejow.pl/aktualnosci/smakowite-spacery-po-uniejowie-na-pyszne-zakonczenie-wakacji.html

Miejsce wydarzenia

Uniejów
ul. Zamkowa 3/5
Uniejów, 99-210 Poland
+ Google Map