Zebranie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Centralnego Łuku Turystycznego

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Zanim jednak udamy się na zasłużony odpoczynek, czas na podsumowanie mijającego półrocza. We wtorek 26 czerwca o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy odbędzie się zebranie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Centralnego Łuku Turystycznego.

Poniżej plan zebrania:

  • Przedstawienie aktualnej sytuacji związanej ze zmianami w KRS – LOT „CŁT” złożonej we wniosku do Sądu Gospodarczego w Łodzi.
  • Poinformowanie o stanie finansów organizacji i aktualnym przekazywaniu składek członkowskich za rok 2018.
  • Sprawozdanie z wydarzeń (w maju i czerwcu) , w których „Łuk” należał do współorganizatorów oraz zaplanowanie, włączenie się „Łuku” do dalszych wydarzeń.
  • Zaprezentowanie przygotowań do V Jubileuszowego Rajdu Rowerowego CŁT i omówienie możliwości wsparcia imprezy przez członków LOTu.
  • Zapoznanie z ofertą Mobilnego Asystenta Turystycznego (MAT) i podjęcia współpracy z firmą
    „Fucco Design” z Leszna.
  • Prezentacja działań marketingowych realizowanych przez Agencję SowiWeb/ePIK Motion – przedstawienie możliwości kreowania wizerunku w sieci oraz ustalenie dalszych kierunków współpracy. Wstępne szkolenie dla uczestników zebrania dotyczące dostępności do naszej strony internetowej i możliwości aktualizowania z pozycji administratora. Również zebrani zapoznani zostaną z narzędziami jakie funkcjonują w mediach społecznościowych i ich fachowym wykorzystywaniem.
  • Przeanalizowanie dostępnych projektów w dziedzinie turystyki do wykorzystania w działaniach Centralnego Łuku Turystycznego (tutaj prośba do naszych członków o informację o ogłaszanych konkursach na rok bieżący i 2019).

Nadchodzących działań i planów jest więc sporo. Do zobaczenia na zebraniu!