Ferie zimowe 2020 w centrum Polski

Ferie zimowe 2020 w Centrum Polski rozpoczęły się w tym roku wyjątkowo wcześnie, bowiem już 13 stycznia i będą trwać włącznie do niedzieli 26 stycznia. Dla dzieci i młodzieży oznacza to odpoczynek od nauki, ale i okazję do wielu sportowych, artystycznych czy kulturalnych aktywności. Przygotowaliśmy zestawienie kilku atrakcji i zajęć odbywających się w tym czasie na terenie Centralnego Łuku.

Ferie Zimowe 2020 w Łęczycy

Na początek zapraszamy Wasze pociechy na „Zamkowe ferie” przygotowane przez Muzeum w Łęczycy (link). 

Co, kiedy, dla kogo? Sprawdźmy:

Jeżeli jesteś dziewczynką lub chłopcem, masz od 6 do 12 lat, posiadasz bogatą fantazję i wyobraźnię artystyczną oraz chciałbyś wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi, możesz to zrobić! Wystarczy zgłosić się do Muzeum i wziąć udział w inspirujących warsztatach plastycznych, organizowanych przez nas w ramach ” Zamkowych ferii” 2020.

Bezpłatne zajęcia pod hasłem „Pomysłowe głowy, zręczne ręce” odbywać się będą w dniach 14, 16, 21, 23 stycznia (wtorki i czwartki) w godzinach 10.00-12.00.

Do udziału w „Zamkowych feriach” zapraszamy grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod numer 24 721 89 97.

Tymczasem w Domu Kultury w Łęczycy (link) czekają nas prawdziwie orientalne i gorące dni, czyli ferie zimowe w stylu hinduskim.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat. Warsztaty w placówce odbywają się w godz. 11:00-14:00.  W programie liczne zabawy, wycieczki, czy poznawanie smaków i zapachów Indii.

NAMASTE! Szczegóły na plakacie:

Ferie zimowe 2020 w Uniejowie

Ferie zimowe to idealny czas na doładowanie akumulatorów w gorących uniejowskich źródłach termalnych. Zapraszamy na pobyt do Term Uniejów (link), podczas których zrelaksujecie się i wyszalejecie za wszystkie czasy!

Idealnym miejscem noclegowym w pobliżu Term jest uniejowska Zagroda Młynarska. Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂

ferie zimowe 2020 w Centrum Polski
ferie zimowe 2020 w Centrum Polski
ferie zimowe 2020 w Centrum Polski

Ferie zimowe 2020 w Świnicach Warckich

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich (link) także przygotował na czas ferii atrakcje dla dzieci, m.in. wyjazd na lodowisko kryte w Uniejowie czy zimowe warsztaty taneczne. Zapoznajcie się Państwo ze szczegółami:

Jak Państwo widzicie, tegoroczne ferie zimowe 2020 w centrum Polski zapowiadają się bardzo ciekawie 🙂 Z pewnością Wasze pociechy znajdą tu coś dla siebie, a i dla dorosłych nie zabraknie atrakcji! 🙂

Będąc w Centrum Polski koniecznie odwiedźcie Państwo atrakcje znajdujące się na naszym Łukowym terenie. Pełna lista i szczegółowe informacje dostępne pod linkiem (kliknij).

Udanego i aktywnego wypoczynku! 🙂