Zebranie Walne LOT "CŁT"

29 kwietnia 2026 r. w Topoli Królewskiej odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej „Centralny Łuk Turystyczny”. Przedstawione zostały m.in. sprawozdania z działalności Zarządu LOT CŁT za 2025 rok.

W związku z rezygnacją z funkcji prezesa LOT CŁT p. Jacka Ziółkowskiego, w podziękowaniu za swoją pracę i zaangażowanie w promocję turystyki, otrzymał honorowe członkostwo stowarzyszenia ŁOT CŁT. Odebrał On także, jeszcze w imieniu CŁT, Brązowy Medal „Wielkie Serce” przyznany podczas jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca.

Nowym Prezesem Stowarzyszenia LOT „CŁT” została p. Katarzyna Łysik,
Wiceprezesami: p. Monika Galankiewicz i p. Konrad Dzięcielewski,
zaś Członkami Zarządu: kapłan Bartosz Brzeziński, p. Marcin Sierakowski, p. Paulina Frontczak – Pawłowska, p. Mirosław Madajski, p. Beata Gawryszczak, p. Grzegorz Skrzynecki.

Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została p. Magdalena Frątczak, Sekretarzem p. Izabela Nowak.
Członkami Komisji Rewizyjnej zostali p. Anna Kucharska, p. Magdalena Bawej i p. Ksenia Stasiak.