Wirtualny Rajd po Centralnym Łuku Turystycznym w 10. rocznicę jego istnienia

 

„Wirtualny Rajd po Centralnym Łuku Turystycznym w 10. rocznicę jego istnienia” zbliża się wielkimi krokami. To pierwsze tego typu organizowane przez nas wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy. Na czym on będzie polegał, jakich atrakcji i niespodzianek można się spodziewać? Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami 🙂

 

O wirtualnym rajdzie

Wirtualny Rajd po Centralnym Łuku Turystycznym będzie polegać na wirtualnym odwiedzeniu miejsc i partnerów na terenie działania naszej organizacji. Uczestnicy rajdu w ciągu trzech kolejnych dni (jak na rajdzie) będą mogli wziąć udział w wydarzeniach poprzez platformy społecznościowe i kanały komunikacyjne.

 

  • W określonym czasie będą rozpoczynały się transmisje, częściowo przygotowane wcześniej, częściowo „na żywo”.
  • Uczestnicy odwiedzą wirtualnie miejsca niedostępne z powodu epidemii, zobaczą jak radzą sobie one w tym czasie i jakie atrakcje szykują na kolejne miesiące. Można będzie zadawać pytania lub nabyć vouchery do wykorzystania w późniejszym czasie.
  • Zostaną ogłoszone konkursy z zakresu wiedzy o CŁT oraz rozpoznawania obiektów w terenieDla laureatów konkursu przewidziane są upominki.
  • Podczas spotkań przewidziane są także wspólne treningi sportowe, mające zastąpić normalnie obecny element sportowy rajdu.
  • Uczestnicy będą także zachęcani do treningów indywidualnych i do dzielenia się swoimi osiągnięciami poprzez media społecznościowe (opis swojego spaceru, wycieczki rowerowej, ćwiczeń wykonywanych w domu).

Poprzez nasze działania chcemy propagować hasła „wspieraj polską turystykę” oraz „zmień termin, nie odwołuj”.

Zachęcamy do dzielenia się informacjami o rajdzie z Waszymi znajomymi! Niech jak najwięcej osób zobaczy ciekawe miejsca znajdujące się na obszarze Centralnego Łuku Turystycznego i przyłączy się do wspólnych aktywności.

Być może do niektórych obiektów będzie można już wkrótce dotrzeć indywidualnie, w małych grupach rodzinnych, aby bezpiecznie spędzić tam czas. Zarówno gospodarze tych miejsc, jak i zapewne Wy, drodzy Turyści, czekacie na to z utęsknieniem!

Tymczasem do zobaczenia na Wirtualnym Rajdzie już 31 lipca-2 sierpnia. Bądźcie z nami! 🙂