Warsztaty fotograficzne „Łęczyca oczami gości z Ukrainy”

Lokalna Organizacja Turystyczna „Centralny Łuk Turystyczny” w ramach zadania finansowanego przez Zarząd Województwa Łódzkiego„Moce NadŁódzkie”, zaprasza na warsztaty fotograficzne z cyklu „Łęczyca oczami gości z Ukrainy”. Jest to, po plastycznych i kulinarnych, wcześniejszych zmaganiach trzecia edycja, pozwalająca zapoznać się z tajnikami profesjonalnej techniki robienia zdjęć.
 
W warsztatach udział mogą wziąć Ukraińcy mieszkający aktualnie na terenie woj. Łódzkiego, w szczególności z Łęczycy i okolic. Czekamy na zgłoszenia dwuosobowych zespołów, składających się z dziecka i pełnoletniego opiekuna. Dla uczestników przygotowaliśmy aparaty fotograficzne, które staną się ich własnością.
 
Zajęcia warsztatowe zostaną przeprowadzone w pięknej mikołajkowej scenerii podczas XVI Rajdu Mikołajkowego, który przejdzie ulicami Miasta Łęczyca.

Start

Spotkanie warsztatowe rozpocznie się w dniu 3 grudnia 2022 r. o godz. 8.30 przed Urzędem Miasta w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14.

Następnie

po Paradzie Mikołajów w godz. 11.00-11.45 w Ratuszu Miejskim będą kontynuowane zajęcia fotograficzne, a zakończą się ok. godz. 14.00 wspólnym obiadem.

Dla uczestników

W ramach wykonanych zajęć praktycznych, uczestnicy otrzymają na pamiątkę własnoręcznie zrobione fotografie oraz jeden aparat na zespół.

Więcej szczegółów

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 510 104 937.

Karta zgłoszenia

do pobrania pod linkiem.

Łęczyca oczami gości z Ukrainy