Ferie zimowe 2019 w centrum Polski

Ferie zimowe 2019 w Centrum Polski rozpoczynają się dokładnie w poniedziałek 11 lutego i potrwają do niedzieli 24 lutego. W tym czasie zapraszamy dzieci i młodzież do wielu sportowych, artystycznych czy kulturalnych aktywności. Przygotowaliśmy zestawienie różnych atrakcji i zajęć odbywających się w tym czasie w naszym regionie.

Ferie Zimowe 2019 w Łęczycy

Na początek zapraszamy Was na małą podróż w czasie w mury łęczyckiego zamku 🙂

Muzeum w Łęczycy (link) przygotowało dla Was wyjątkowe „Zamkowe ferie”. Podczas nich będziecie mogli bawić się w praprzodków.

Zajęcia będą organizowane w dniach: 12 lutego (wtorek), 14 (czwartek), 19 (wtorek) i 21 (czwartek) w godz. 10-12.

Są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat (grupy przedszkolne, szkolne i osoby indywidualne).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą chętnych o zapisywanie się pod numer telefonu 24 721 25 43 do dnia 11 lutego !!!

Z kolei w Domu Kultury w Łęczycy (link) odbędą się ferie w rytmie meksykańskim. VIVA MEXICO!

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat na wycieczki oraz warsztaty plastyczne, taneczne, kulinarne, zabawy ruchowe w meksykańskim stylu, podczas których będzie można zapoznać się z kulturą, obyczajami i tradycjami kolorowego Meksyku. Ferie zakończone będą żywiołową , meksykańską fiestą!

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 lutego o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie:

Ferie zimowe 2019 w Uniejowie

Ferie zimowe to idealny czas na doładowanie akumulatorów w gorących uniejowskich źródłach termalnych. Zapraszamy na pobyt do Term Uniejów (link), podczas których zrelaksujecie się i wyszalejecie za wszystkie czasy!

Zachęcamy także do brania udziału w konkursie ❄PRZEZIMUJ W TERMACH #UNIEJÓW!

🌊 Uchwyćcie najlepsze chwile na zdjęciach, a następnie pochwalcie się nimi w komentarzu pod postem konkursowym na oficjalnej stronie FB.
🌊 Koniecznie dodajcie: #termyuniejow #uniejow oraz dodatkowo w przypadku Instagrama, oznaczcie nas w poście @termy_uniejow.

Do wygrania czekają na Was: zestawy kosmetyków termalnych oraz bilety do naszego Kompleksu 💦.

⏰ Na zgłoszenia organizatorzy czekają do: 24.02!

Regulamin konkursu (kliknij w link) 

Ferie zimowe 2019 w Kłodawie

Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie (link) zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się podczas ferii zimowych – a dokładnie w wieczór Walentynkowy. 14 lutego 2019 o godz. 18:00 rozpocznie się Recital Piosenki Francuskiej. Wystąpią dla Państwa: Paulina Lewandowska (wokal), Michał Frątczak (wokal) oraz Dariusz Bagiński (aranżacje, skrzypce, fortepian). Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowo, w każdy wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury odbywać się będą otwarte zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły obu wydarzeń na poniższych plakatach:

Ferie zimowe 2019 w Świnicach Warckich

Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich (link) także przygotował na czas ferii rozmaite atrakcje, m.in. wyjazd na lodowisko kryte w Uniejowie, zajęcia taneczne i fitness, rozgrywki planszowe, czy „Wioskę Internetową”. Zapoznajcie się Państwo ze szczegółami:

Jak sami Państwo widzą, lista aktywności na tegoroczne ferie zimowe 2019 w centrum Polski jest bardzo urozmaicona i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie! 🙂

Niezmiennie zapraszamy do odwiedzenia atrakcji wchodzących w skład Centralnego Łuku Turystycznego. Pełna lista wraz ze szczegółowymi informacjami znajduje się pod linkiem (kliknij).

Udanego i aktywnego wypoczynku! 🙂