Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XI Uniejowski Festiwal Smaków

20 kwietnia @ 12:00 pm - 21 kwietnia @ 6:00 pm

XI Uniejowski Festiwal Smaków

Danie z marchewką? A może z jajkiem? Zapraszamy na Uniejowski Festiwal Smaków!

Marchewkowe sekrety, Skarbiec zamkowy, Uniejowski orient… Co kryje się pod tymi nazwami? Wszystko okaże się już w kolejny weekend, 20 i 21 kwietnia, w restauracjach biorących udział w Uniejowskim Festiwalu Smaków.

Uniejowskie kulinarne wydarzenie odbędzie się już po raz jedenasty. Tym razem zapraszamy Państwa do rozsmakowania się w daniach głównych i deserach, w których główne miejsce zajmować będą marchew i jajko. Wybierać będzie można spośród 16 potraw, jak zawsze w porcjach degustacyjnych. Za każdą z nich trzeba będzie zapłacić 15 zł.

Jakie pomysły na tegoroczne motywy przewodnie mają szefowie kuchni? Gdzie będzie można spróbować festiwalowych propozycji? Sami zobaczcie:

XI Uniejowski Festiwal Smaków

Wszystkie dania poddane zostaną ocenie. Najsmaczniejsze z nich zapewnią restauracjom wygraną. Do rozdania mamy 4 Lilie Smakosza – główne nagrody w konkursie. Dwie z nich przyzna restauracjom Komisja konkursowa, której przewodniczyć będzie zwycięzca programu „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, Damian Marchlewicz. O kolejnych dwóch zadecyduje liczba głosów oddanych na poszczególne dania w Paszportach Degustatora.

Zapraszamy! 

Szczegóły

Początek:
20 kwietnia @ 12:00 pm
Koniec:
21 kwietnia @ 6:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Witryna internetowa:
https://uniejow.pl/twoja-gmina-twoj-urzad/danie-z-marchewka-a-moze-z-jajkiem-zapraszamy-na-uniejowski-festiwal-smakow/

Miejsce wydarzenia

Uniejów
ul. Zamkowa 3/5
Uniejów, 99-210 Poland
+ Google Map

Organizator

Urząd Miasta w Uniejowie
Zobacz witrynę: Organizator