Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokaż talent w Uniejowie

10 czerwca, 2021 @ 10:00 am - 30 sierpnia, 2021 @ 5:00 pm

Pokaż talent w Uniejowie

Pokaż talent w Uniejowie

Masz dużo zapału i pasji do tego, co robisz? Koniecznie przyjedź do Uniejowa i pokaż, co potrafisz!
Uniejów to urocze miasteczko, które ciągle się rozwija i zmienia swoje oblicze. Chcielibyśmy jednak nieco ożywić jego przestrzeń, sprawić, by stała się ona jeszcze bardziej wyjątkowa…

Ciekawa przestrzeń to przede wszystkim ciekawi ludzie. Z tego właśnie powodu zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności i talenty artystyczne, np. na uniejowskim rynku.

Każdy z nas może mieć inne zainteresowania, a ich lista tak naprawdę nie ma końca. Dlatego nie ograniczamy się tylko do muzyków, wokalistów czy tancerzy… Każda umiejętność będzie odpowiednia, jeśli tylko towarzyszyć jej będzie charyzma, kreatywność i pasja.

A jeśli potrafisz dorzucić do tego odrobinę dobrego humoru, sporo uśmiechu i duuuużo pozytywnej energii, możesz być pewien, że to Ty jesteś tą osobą, na którą czekamy.

Nieważne, czy występujesz solo, czy w duecie. Nawet jeśli tworzysz mały, kilkuosobowy zespół – jesteśmy na tak!

Zabierz ze sobą wszystko to, co będzie Ci potrzebne podczas występu – niezbędny sprzęt, wszelkie rekwizyty… Kiedy jednak uznasz, że bez naszej pomocy się nie obejdzie, wcześniej daj nam o tym znać. Sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Za swój pokaz przed zgromadzoną publicznością nie zaoferujemy Ci wynagrodzenia. Mamy jednak inną, także atrakcyjną nagrodę: nocleg w jednym z naszych obiektów na terenie Uniejowa wraz z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja) oraz bezpłatne wejście na Termy Uniejów. Co ważne – nie musisz przyjechać sam. Takie same warunki zapewnimy również Twojej osobie towarzyszącej lub jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią – także Twojej najbliższej rodzinie (rodzice, rodzeństwo).

Pokaż talent w Uniejowie

Jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, odezwij się do nas mailowo (aleksandra.zielonka@uniejow.pl lub agnieszka.olczyk@uniejow.pl). Opowiedz nam o swoim talencie, załącz zdjęcia przedstawiające Twoje występy, prześlij nagranie, w którym będziemy mogli zobaczyć Cię w akcji.
Dodatkowych informacji udzielimy Ci również telefonicznie: (63) 288 97 87 lub 288 97 53.

Szczegóły

Początek:
10 czerwca, 2021 @ 10:00 am
Koniec:
30 sierpnia, 2021 @ 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Uniejów
ul. Zamkowa 3/5
Uniejów, 99-210 Poland

Organizator

Urząd Miasta w Uniejowie
Zobacz witrynę: Organizator